Tente Sistemleri
Loft Art Tente sistemleri olarak ev ve iş yerlerinizde tente ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretiyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Wintent

Wintent

1995 yılında kurulan firmamız kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir. Firma olarak hedefimiz müşterilerin memnuniyeti, kaliteli hizmet vermek ve her yapılan imalatın uzun ömürlü olmasıdır.

Loft Art Tente olarak farklı mekanlarda kullanılmak üzere güvenli bir gölgelendirme oluşturmak amacıyla firmamız hizmet vermektedir. Tenteler kahvelerde, restoranlarda, düğün salonlarında, villada ve tekneler de kullanılmaktadır.

Tente Çeşitleri

1) Çift Açılır Tenteler

Çift açılır tente iki tarafa da açılmaktadır. Daha çok büyük alanlarda kullanılır ve büyük alanları gölgelendirmek amacıyla kullanılır. Dış etkenlere karşı da koruma sağlar. Ayakları sabit ve hareketlidir. Tercihe göre ayarlanabilir.

2) Katlanır Tenteler

Katlanır tentelerin amacı büyük alanları korumasıdır. Bu sebeple düğün organizasyonlarında, kafe ve restoranlarda, balkon veya bahçelerde kullanılır.

3) Körüklü Tenteler

Körüklü tenteler dış cephelerin estetik açıdan güzel görünmesini sağlar. Bunun dışında toz, yağmur, güneş ışınları ve rüzgardan da koruma sağlar.

Ankara Wintent

Ankara wintent uygulandığı mekanlara estetik bir görünüm sağlayarak dışarıdan gelecek olan olumsuz etkenlerden de koruma sağlar. Modern bir görünüme sahip olup, aynı zamanda şık kumaş seçenekleri de mevcuttur. Bu model tenteler kaset sistemleri içerir. Bu sebeple yapıldığı kumaşı ve mekanizmasını olumsuz hava şartlarına karşı korumaktadır. Ayrıca bu tente sistemleri her yöne ayarlanabilir.

Ürünlerimiz müşterilerin mekanlarını yaz kış korumasını sağlar. Kullanışı ve kullanım rahatlığı ile güneşin veya yağmurun olumsuz etkilerinden korumaktadır.

Müşteri memnuniyetini sağlayarak farklı çalışma sistemleri eşliğinde üretim yapan firmamız, bunun yanında montaj, tamir bakım gibi hizmetlerde sunmaktadır. Bunun dışında müşterilerin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla ürünler üreterek sektörde en iyisi olmak içim çalışmaktayız.

Dış mekanlar için hayal edilen şekilde tasarımlar sağlayarak farklı desenlerde veya farklı kumaşlarda seçimler yaparak tente sistemleri uygulanmaktadır. Bu sistemler ile güneş ışığı kontrol edilebilir ve bulunulan ortam gölgeli hale getirilebilir. Bu tenteler hem koruma hem de görünüm açısından müşterilerimize yardımcı olacaklardır.

Ayrıca Firma ile iletişime geçerek sormak istediğiniz soruları sorabilir, sipariş vermek için de iletişime geçip siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Referanslarımızdan gerekli bilgileri alabilir ve ne kadar kaliteli çalıştığımızı öğrenebilirsiniz.

22 Aralık 2019
358 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?