Tente Sistemleri
Loft Art Tente sistemleri olarak ev ve iş yerlerinizde tente ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretiyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Pergole

Pergole

1995 yılından bu yana hizmet vermekte olan Loft Art Tente olarak kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Firma olarak hedefimiz müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet vermek ve satılan hizmetlerin uzun ömürlü olmasını sağlamaktır. Kaliteli hizmet vererek bir çok alanda çalışmalarımız bulunmaktadır. Raylı tente, mafsallı tente, şeffaf tente, körüklü tente, çift açılım tente ve bunun gibi birçok alanda çalışmalar bulunmaktadır. Firmamız ayrıca pergole sistemlerini de kurmaktadır.

Pergola Sistemleri

Etimesgut Pergole

Ankara’da müşterilerin istekleri doğrultusunda imalat ve satışı yapılmaktadır. Bu ürün en çok pastanelerde, kafelerde, veya restoran gibi firmalarda çok tercih edilmektedir. Bunun sebebi ısı ve görünüm yönünden çok kullanışlı olmasıdır. Ayrıca Türkiye’nin her yerine bu ürünün imalatını da gerçekleştirmekteyiz. Uygun fiyatlar sunarak müşteri memnuniyeti sağlamak firmanın en önemli ilkelerinden biri olmuştur.

Pergola Seçenekleri

Firmanın hizmet kategorisinde bulunan pergola sistemlerini olumsuz hava koşullarına dayanıklı olarak üretilmektedir. Firmamız imalat, ürün satışı, kurulum, tamir ve bakım gibi hizmetleri müşterilerine sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kumaş yapısı özeldir. Neme karşı dayanıklı, yağmur ve kar gibi olumsuz hava koşullarından etkilenmez. Bu sebeple dayanıklı bir üründür. Kir tutmaması sebebiyle kumaş uzun süre renk tutma özelliğine de sahiptir.

Özellikleri

– Ürünün motor tasarımı kumandalıdır.

– Çok soğuk ve sıcak havalarda bile kolaylıkla çalışır.

– Bütün hava koşullarına dayanıklı bir üründür.

– Motor aksamı kaliteli kullanım özelliğine sahiptir.

– Bu ürünün elektronik aksamı yağmur, kar gibi olumsuz etkenlerden etkilenmemektedir.

– Kumanda sistemine uyumlu bir üründür.

– Yağış olması durumunda üst kısmı kolaylıkla kapanmaktadır.

– Yan kısımları balkon kapama seçeneklerine uyumludur.

– Teras gibi mekanlarda çoğunlukla tercih edilir ve kullanım kolaylığı sağlar.

– Bunun dışında lokantalarda, kafelerde ön cephesi otomatik sistem ile kapanmaktadır.

– Kış bahçesi uygulamalarda kullanıldığı zaman sıcak havalarda üst kısmı kolaylıkla açılabilir. Yağmur başlaması durumunda çatı kısmı kolay ve pratik bir şekilde kapatılabilir.

Tamir ve Bakımı

Firma olarak arıza servis hizmeti de sunmaktayız. Herhangi bir arıza durumu oluştuğunda parça sorunu yaşanmaz ve günün her saatinde tamir bakım hizmeti verilmektedir.

22 Aralık 2019
465 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?