Tente Sistemleri
Loft Art Tente sistemleri olarak ev ve iş yerlerinizde tente ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretiyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Mafsallı Tente

Mafsallı Tente

Mafsal, kelime anlamı olarak eklem anlamına gelmektedir. Mafsallı tente ise eklem bölgelere sayesinde 30 cm kadar ileri açılıp kapanabilen tenteleri ifade etmektedir. Bu tente biçimi, asıl itibari ile cafe, iş yeri, yaygın olarak da bahçelerde herkesin gördüğü ve görmeye de alışkın olduğu bir tente biçimidir. Yani fotoğrafları gören herkes mutlaka hatırlayacaktır.

Mafsallı Tentenin Avantajları Nelerdir?

  1. Mafsallı tenteler, kullanım açısından oldukça kolay ve pratik olan tentelerdir. Kullanıcılarına sundukları en büyük avantaj da şüphesiz dayanıklılıklarıdır.
  2. Görünüm itibari ile aksini düşündürseler de, bu tenteler oldukça dayanıklı tentelerdir. Eklemlerinin olması belki de bu dayanıklılığı sağlayan en temle unsurdur.
  3. Dayanıklılıklarına ek, bu tente türleri oldukça uzun ömürlüdürler.
  4. Genellikle tente, maliyetli bir yapıdır. Bu herkesçe kabul edilen bir durumdur. Ancak mafsallı tenteler, genelin aksine oldukça ekonomik olan tente türleridir. Bütçe dostu olmaları ile bilinirler.
  5. Oluşum bakımından oldukça ekonomik olan bu tentelerin bakım esnasında ortaya çıkardıkları maliyet de oldukça düşüktür.
  6. Diğer birçok tente gibi sabit bir yapıda olmamaları, çok kolay bir şekilde açılıp kapatılabilmeleri, bu tentelerin en büyük avantajlarından biridir. Kış zamanlarında rahatlıkla kapanabilen bu tenteler, yazın henüz kavurucu olmadığı, güneşin adeta keyif sürdürdüğü zamanlarda da rahatça açılabilmektedir.
  7. Bir diğer kolaylıkları motorlu, rüzgar ve güneş sensörlü tente gibi türlerinin bulunmasıdır. Bu gibi türlerinin bulunması, kişileri belirli hava şartlarına göre tenteyi aç, kapat yapmak zorunda bırakmayarak zaman kaybını önlemektedir. Ayrıca uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir olma gibi imkanları da vardır.

Mafsallı Tente Fiyatları Nelerdir?

Daha önce de bahsedilmiş olduğu gibi bu tenteler, piyasada bulunabilecek en düşük maliyetli tentelerdir. Ancak bunlar için sunulabilecek sabit bir fiyat ne yazık ki yoktur. Çünkü ölçü, fiyatı belirleyen en temel unsurdur ve ölçü olmadan fiyat vermek mümkün değildir.

Mafsallı Tentelerin Kullanım Alanları Nelerdir?

– Kafelerde bu tente türü yoğun olarak kullanılmaktadır.

– Restoranlar da uygunluk durumuna göre bu tenteyi kullanabilmektedir.

– Teras ve bahçelerde bu tenteleri görmek hiç de şaşırtıcı olmayacaktır.

22 Aralık 2019
290 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?