Tente Sistemleri
Loft Art Tente sistemleri olarak ev ve iş yerlerinizde tente ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretiyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Körüklü Tente

Körüklü Tente

Sektörde 24. Yılımızı doldururken kalitemizden taviz vermeden emin adımlarla ve uygun fiyatlarla tente imalatına devam etmekteyiz. Müşterilerimizin isteklerine göre her ölçüde körüklü tente imalatımız mevcuttur. Körüklü tentelerin ilk tercih sebebi kolay bir kullanıma sahip olmasıdır. Loft Art Tente Sistemleri olarak körüklü tente modellerini ülkemizin her noktasına imalat ve montajını gerçekleştirmekteyiz.

Körüklü Tente Modelleri

Tente dünyasının en popüler ürünlerinden birisi olan körüklü tenteler klasik bir görünüme sahip olması sebebiyle çoğu firmanın tercih sebebidir. En kaliteli ürün seçeneklerinden birisi olan körüklü tenteler her zaman şıklığın ifadesi olmuş, birçok fotoğraf karesinin oluşmasına sebep olmuştur. Loft Art Tente Sistemleri olarak firmamız uzman kadrosuyla körüklü tente kurulumunu pratik bir şekilde sağlamanın yanı sıra tamir ve bakımlarını da sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamızın ürettiği körüklü tente modelleri akordiyon sistemine sahiptir.

Hangi Alanlarda Kullanılır?

Güneş ışınlarının gelmesini engellemek amacıyla kullanılır ve yarım daire şeklinde açılan bir tasarıma sahiptir. Kullanım alanı oldukça geniş olan bu ürünler köşklerin pencerelerinde de klasik bir görünümü sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Çoğu esnafın da tercih ettiği bu model, manavların da ürünlerini koruması amacıyla tercih ettiği bir modeldir.

Pratik kullanımı sayesinde birçok alanda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Akordiyon sistemine sahip olmaları sebebiyle kolaylıkla açılır ve kapatıldığında yer kaplamaz, estetik olarak görünümü bozmayacak şekilde tasarımı yapılmıştır. Be sebeple kapı ve pencerelerin üst kısımlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Satış, Tamir, Bakım ve Montaj İşlemleri

Geniş bir kullanım yelpazesine sahip olan körüklü tentelerin siparişlerini firmamıza iletebilir, uzman kadromuzla birlikte çalışarak beğendiğiniz tasarımlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Sürekli güncellenen yeni modellerimizle müşterilerimize uygun fiyatla en iyi kaliteyi sunmaya devam etmekteyiz. Satış işlemlerinin yanı sıra firmamız, tamir ve bakım işlemlerini de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bina dış cephe ve iş yerlerinin dış cephe tasarımları için firmamızın ürettiği tasarım seçeneklerini değerlendirebilir, beğendiğiniz görsel özelliklerini bir araya getirebilirsiniz. Her geçen gün hizmet kalitesini sürekli geliştiren firmamız, düzenli olarak servis hizmeti sunmaktadır. Parça destekli servis hizmetlerimizde gerekli olan tüm parçaları firmamız tedarik edebilmektedir.

22 Aralık 2019
370 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?