Tente Sistemleri
Loft Art Tente sistemleri olarak ev ve iş yerlerinizde tente ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretiyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Kasetli Tente

Kasetli Tente

Kasetli Tente Nedir?

Kaset olarak adlandırılan iskelet yapısı sayesinde kapalı konumda iken minimum alanı kaplaması, açık konumda iken de istenildiği kadar uzunluğa ayarlanabilmesi özelliğine sahip olan tente çeşidine kasetli tente denir. Mafsallı tentelerin saçak yerine kaset iskelet yapısının konulması tente toplandığı zaman kaset yapısının tente kumaşını saklayarak kapanmasından dolayı bu adı almıştır.

Kaset tentelerin en büyük avantajı tente kumaşının kaset içinde saklanmasından dolayı kullanılan kumaşın uzun süre kullanılmasına olanak sağlar. Islak biçimde kapanmış olan tentelerin, kapalı şekilde kurumaya sebep olduğundan dolayı kumaş küf ve koku yapmasına ya da kumaşın ıslak olmasından dolayı birbirine yapışmasıyla deforme olmasına sebep olabilir. Bu durum kasetli tentelerin tek dezavantajıdır. Bu sebeple kasetli tente kullanmak isteyen müşterilerimizin tenteden daha fazla süre verim elde etmek için dikkatli kullanmaları gerekir.

Kullanım Alanları

Çoğunlukla dükkanların vitrinleri için tasarlanan bu ürünler oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Genellikle güneşten korunmak için kullanılan bu ürünler, zaman geçtikçe daha da fonksiyonlu kullanım çeşitleriyle dizayn edilmiştir. Ön cephe koruması için tasarlanan bu ürünler pratik kullanıma sahip ürünlerdir. Mekanların dış tasarımlarına katkı sağlayan bu ürünler oldukça dekoratif görünümlü olarak tasarlanmaktadır. Mekanların daha şık olmalarını sağlayan bu tentelerin kullanımı için ilgili belediyelerden yapı ruhsatı alınmasına gerek olmaması tercih sebeplerini arttırmaktadır.

Kasetli Tentelerin Bakım, Tadilat ve Montajı

Kasetli tentelerin kullanımı görüntü ve kapladığı alan açısından tercih edilir. Derli toplu bir görüntü sağlayan bu tentelerin kullanımında dikkatli olmak gerekir. Piyasada çok farklı türde tente kumaşları satılmaktadır.

Geçmişten bugüne kadar Loft Art Tente Sistemleri olarak tek amacımız kaliteli hizmet, uygun fiyat skalasıdır. Kasetli tente modellerimize, kullanacağınız alanın ölçülerine, kullanılacak olan kumaşın kalitesine dair bilgilere firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Firmamız satış işlemlerinde göstermiş olduğu özeni yine aynı oranda bakım, tamir ve montaj işlerinde de göstermektedir. Kasetli tente kurulum ve montajını profesyonel hizmet anlayışımızla yerinde uygulamaktayız. Kasetli tente hizmetlerimiz ülkemizin her noktasında yerinde uygulanmaktadır. Fiyat seçenekleri için firmamızla iletişime geçmeniz halinde kaliteli hizmet anlayışımızdan ve uygun fiyat avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

22 Aralık 2019
353 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?