Tente Sistemleri
Loft Art Tente sistemleri olarak ev ve iş yerlerinizde tente ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretiyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Çift Açılımlı Tente

Çift Açılımlı Tente

İkili şemsiye gölgelendirme ve yağmura karşı geniş bir koruma yelpazesi sunar. Çift taraflı açıklık sayesinde 2 ila 7 metre genişliğinde bir gölge sağlayabilir. İki perde kanopisinin bir kombinasyonundan oluşur.

İsterseniz motor ekleyerek otomatik açma ve kapama sistemi eklenebilir. Genişlik 7 metre. Tek parça halinde 7 metre uzunluk yapılabilir. Bu metre son uzunluktur. Zemin modeline bir tekerlekli ve hareketli veya sabit tasarımları vardır.

Çift Açılır Tente Özellikleri

Çift kanopili modelimizde, açık hava bahçelerinde veya kafe tarzındaki işyerlerinde, güneş ve yağmur gibi doğal koşulların zemine sabitlenip kolayca taşınabilen olumsuz etkilerine karşı korunmak için kullanabileceğiniz bir modeldir. Tekerlek sistemini kullanarak çift açılım tente tasarımı tamamlanır.

Duvar montajının mümkün olmadığı açık alanlarda iki yönde açılan ve geniş bir gölgeleme alanı sunan gölgelik modelidir. İki çadır aynı anda açık olmamalıdır.

Açma için iki açıklık bulunan model, ihtiyaçlarınıza göre bir tarafı kullanmanıza izin verir. İki perde kanopisinden oluşan bu sistem aynı açılış özelliklerine sahiptir. Tente bacakları zemine sabitlenebilir veya tekerlek sistemi kapatılarak kaldırılabilir. İki kanopinin arasında açık olan kısım, alüminyum çatının üzerine monte edilir ve yağmur suyunun dibe geçişini durdurur. İsteğe bağlı olarak, Kasetli Tente modelinden motorlu olarak kullanılabilir.

Tenteler İçin Kullanım Alanları

Günümüzde kanopiler bina girişlerinde, iş istasyonlarının önünde ve hatta balkonlarda güvenle kullanılabilir. Binanın önünde kullanılan tenteler, binanın girişini yağmur ve rüzgar gibi etkenlerden korumak için idealdir. Çeşitli amaçlarla hizmet veren işyerlerinin girişlerinde aynı amaç için kullanılır.

Evlerde, özellikle tavan arasındaki açık alanlar gibi büyük teraslarda tenteler oldukça önemli özellikler sunar. Tente, balkonların kışın yağışlardan etkilenmemesini sağlar. Yaz aylarında, güneşin altında bile balkonda oturmanıza izin verir. Ayrıca, yoğun güneş bu tür kullanımlarda evin içine düşmeyecektir. Böylece evdeki perdeler, mobilyanın güneşli renginin solmasını önler.

Markizler bahçelerde de kullanılır. Bahçelere kurulacak yaşam alanlarında tenteler güneşten ve yağmurdan koruma sağlar. Güneşin olumsuz etkilerinden korunmak için havuzlu bahçelerde önemli bir işlev sunar. Ek olarak, gölgelik havuza monte edilebilir, böylece güneş ışığının havuza girmesini engellemek için bahçedeki ağaçlardan yosun tutmaz veya yaprak tutmaz.

18 Aralık 2019
392 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?