Tente Sistemleri
Loft Art Tente sistemleri olarak ev ve iş yerlerinizde tente ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretiyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Ankara Wintent

Ankara Wintent

Lort Art olarak hizmet verdiğimiz popüler ürünlerden birisi de kış bahçesi tentesi olan wintent. Güven, dürüstlük ve kalite üzerine kurulan bir faaliyet anlayışı bulunmaktadır. Ulaşılmak istenen hedef her zaman müşteri memnuniyetidir. Sanayicilik anlayışı ile sunulan hizmetler sayesinde sektörde deneyim sahibi olarak öncü firmalar arasındandır. Uzman kadro ve deneyimli yönetim anlayışı firmayı kusursuz hizmet sunmaya itmektedir. Web sitesi ile tüm ürün özellikleri hakkında bilgi veren firma müşteri hizmetleri ile destek olmaktadır.

Müşteriler açısından devamlılık kazanmış olan bir firmadır. Firma olarak Türkiye üzerinde tüm bölgeler hizmet alabilmektedir.

 Wintent Çeşitleri Hakkında

Uygulama güvenli bir gölge alan oluşturmak amacı ile sunulmaktadır. Düğün salonu, cafeler, villa ve teknelere bu uygulama yapılabilmektedir.

Çift Açılır Tente: İki taraflı açılma özelliğe sahiptir. Büyük alan uygulaması olarak gölgelendirme amaçlı kullanılır. Olası dış etkilere karşı koruma sağlayan ürün sabit veya ayarlanabilir olarak uygulanır.

Katlanır Tenteler: Büyük alan koruması isteyenler bu ürünü tercih etmektedir. Özellikle düğün alanları ya da geniş alana sahip işletmeler için uygundur. Misafirler hava koşullarına karşı korunmuş olacaktır. Bu iyi bir dönüş olarak yansıyacaktır.

Körüklü Tenteler: Görsel açıdan şık ve estetik bir görünüm sağlamaktadır. Körüklü tente hava koşullarına karşı koruma sağlamaktadır. Körüklü tente fark edilme avantajı sağlamaktadır.

 Wintent Hizmeti Ankara

Uygulama yapılan mekanlarda Ankara wintent olarak şıklık ve hava koşullarına karşı koruma sağlanmaktadır. Zevke göre tercih edilebilecek özel kumaş seçenekleri bulunmaktadır. Uygulanan tasarımlar sayesinde modern bir görünüm oluşmaktadır. Kumaşlar hava koşullarına karşı dayanaklıdır. Bu alanda üretim amacının karşılığını vermektedir. Yön olarak ayarlama özellikli tentelerdir.

Tenteler yaz ve kış ayları için uygun olduğu için 12 ay kullanımı mümkündür. Kullanım rahatlı ise ayrı bir avantaj sağlamaktadır. Lort Art olarak üretimin yanında montaj ve bakım işlemleri de yürütülmektedir. Ürün çeşitliliği ve sektöre damga vuran tasarımlar tüm müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Burada ilk ulaşılmak istenen beklenti ve ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap verebilmektir. Dış mekanlar için uygulanması istenen tente çeşitleri hakkında iletişime geçilerek bilgi alınabilmektedir. Hayal edilen bu koruma sistemi müşteriler adına özenle tasarlanmıştır.

05 Eylül 2020
57 kez görüntülendi
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?