Tente Sistemleri
Loft Art Tente sistemleri olarak ev ve iş yerlerinizde tente ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretiyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Ankara Tonoz

Ankara Tonoz

1995 yılı itibariyle kusursuz ve güven sağlayıcı bir çalışma sistemleri bulunmaktadır. Profesyonel ekibi ve yönetim biçimi ile müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Kalite hizmet ve müşteri ile kurulan iletişim firmayı sektörde ön sıralara taşımıştır. Sanayicilik yapısı ile çalışmalar gerçekleşmektedir. Lort Art uyguladığı ücretsiz keşif ile en uygun ürünün seçilmesini katkı sağlamaktadır. Hayallerde olan tasarımların gerçeğe uygulanması işleminde ustalık sergilemektedir.

Firma tarafından sunulan tüm hizmetlerin tamamı web sitesi üzerinde yer almaktadır. Tasarım ve ürün çeşitliliği açısından geniş bir yelpaze bulunmaktadır. Her türlü bilgi müşteri hizmetlerinden detaylı olarak karşılanmaktadır.

 Tonoz ve Çeşitleri

Mağazalar, açık bahçe alanları ve cafelerde kullanılan tente türüdür. Bazı yapılar için inşaat izni gerekmektedir. Bunlardan otel, halı saha gibi alanlara uygulanması mümkündür. Bu alanlar izin gerektirmeden uygulamadan faydalanabilmektedir. Güneş ve yağmura karşı korumanın yanı sıra dekorasyona katkı sağlamaktadır. Hizmetler Ankara tonoz olarak kusursuz bir şekilde tasarlanmaktadır.

Beşik Tonozu: Muhafaza etmek kavramını en basit şekilde anlatan bir çözümdür. Tonozlara arkeolojik alanlarda sık rastlanmaktadır. Gizli uzun yollar ve yer altı geçitlerine ait örnekleri bulunmaktadır. Mısır ve Hitit kültürlerinde yer almaktadır. Osmanlı İmparatorluğu zamanında örnekleri görülen yapılar en mantıklı sistemler ile uygulanmaya devam edilmektedir. Sert taşların kullanılması ile birlikte bina inşasında çapraz tonoz uygulanmıştır. Sunduğu gizemli yapı ile beraber şık ve estetik görseli de sağlamaktadır.

Halka açık olan alanlar için uygulandığı görülmektedir. Ortaya çıkan ürünler sayesinde avantajları büyüktür. Kullanımını arttıran ürün olan çadır sistemleri ile beğeni toplamaktadır.

 Sunduğu Avantajlar

Açık alanlarda uygulanması işletme fonksiyonlarına katkı sağlamaktadır. Çoğu iş yeri, düğün salonu talepler üzerine açık alan oluşumlarına gitmiştir. Müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılamak adına bu tenteler son derece etkili olmuştur. Açık hava ferahlığını yaşamak isteyenlerin olası hava değişikliğine karşı keyiflerine devam etmesi sağlanmaktadır. Bu durum müşteri memnuniyetine ek olarak işletme prestijini sergilemektedir.

Hem güneşli hem de yağmurlu havalar için kullanıma son derece uygun olmaktadır. Bahçe hizmeti veren işletmeler kışın soğuk havalarda da bu hizmetten yararlanabilmektedir. Dört mevsim dış oturma alanı aktif olacaktır.

05 Eylül 2020
64 kez görüntülendi
Etiketler: ,

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?