Tente Sistemleri
Loft Art Tente sistemleri olarak ev ve iş yerlerinizde tente ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretiyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Ankara Raylı Tente

Ankara Raylı Tente

Firma 1995 yılında faaliyetine başlamıştır. İlk günden bu yana güven ve dürüstlük ilkeleri etrafında çalışmalar sürdürülmektedir. Sağlanmak istenen müşteri memnuniyetine son derece öne verilmektedir. Sağlanan memnuniyetlerin devamlılık konusunda etkisine inanan bir firmadır.Özel tasarlanan tüm ürünler web sitesi üzerinden müşteri beğenisine sunulmuştur. Bu kanal üzerinde satın alım, kurulum ve bakım gibi hizmet talepleri oluşturulabilmektedir.

Lort Art sunduğu kaliteli tente sistemleri ile sektöre adını kazımış bir firmadır. Hizmet verilen konuda uzman ekipler ve deneyimli yönetim anlayışı başarıyı getirmiştir. Müşterilerden alınan olumlu geri dönüşler firmayı her gün daha da ileri taşımaktadır.

 Raylı Tente Hakkında

Raylı tente hareket özelliği olan ve gergin tentenin uygulandığı bir türdür. Mekanizması hareket kabiliyetini sağlamaktadır. Tavan uygulamalarında kullanımı sıkça görülmektedir. Üretimi gerçekleştirilen raylı tentelerin bağlı olduğu aksam, elektronik sistemlidir. Raylı sistem sayesinde tente belli bir noktaya toplanmakta ve katlanmaktadır. İki yönlü kullanım özelliği bulunmaktadır. Açık alan olarak kullanılan bölgelerde raylı tente sistemi uygulanmaktadır.

Hem imalat ve hem de ürün satışında hizmet veren Ankara raylı tente kusursuz olarak çalışmaktadır. Tente üretiminde de çeşitlilik sağlayarak sektöre sunmaktadır. Farklı model ve yapılara sahip çeşitlerden biri raylı tente olarak uygulanmaktadır.

 Raylı Tente Faydaları Ve Özellikleri

  1. Kışın kapatılması ve yazıl açılması gibi bir fayda sağlamaktadır. Bu hem özellik hem de fayda olarak karşımıza çıkmaktadır.
  2. İşletme sahipleri açısından mevsimlere göre ayarlama opsiyonu sayesinde müşterilerine konfor sunabilmektedirler.
  3. Kış aylarında da ısı dengesini koruyarak fatura ödemelerine destek olmaktadır.
  4. Ani hava değişimi ve doğa olaylarına karşı da avantaj sağlamaktadır.
  5. Lort Art tarafından üretimi yapılan tenteler yağmur, dolu, kar gibi durumlarda dayanıklılık göstermektedir.
  6. Yoğun yağışlarda kusursuz hizmet veren tenteler su sızdırmaz yapıdadır. Kusursuz uygulanan sistem hizmetine her koşulda devam etmektedir.
  7. Tente kalın bir yapıya sahiptir.
  8. İmalatı yapılan tentelerde müşteri talepleri göz önüne alınmaktadır. Ev veya işletmeler için özel tercihler ve firma tecrübesi eşliğinde tavsiyeler ile tasarım uygulanabilmektedir.
  9. Web sitesi üzerinden ürün hakkında tüm bilgileri öğrenip, satın alabilmek mümkündür.
05 Eylül 2020
99 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?