Tente Sistemleri
Loft Art Tente sistemleri olarak ev ve iş yerlerinizde tente ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretiyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Ankara Mafsallı Tente

Ankara Mafsallı Tente

1995 yılında faaliyetine başlayan bir firmadır. Güven duygusu üzerinde hizmet vermeye çalışmaktadır. Üretimden satışa tüm aşamalarda dürüstlük ve kalite ilkeleri esas alınmıştır. Bu süreçlerde müşteri ile iletişim halinde olmayı seven bir firma yapısındadır. Web sitesi üzerinden tente çeşitleri beğeniye sunulmaktadır. Sunulan çeşitlilik ürün yelpazesini genişletmektedir. Hitap edilen kesimler bireysel ve kurumsal müşterilerdir. Bütçelere uygun tasarımlar için iletişime geçilmesi yeterlidir.

Lort Art ilk günden beri aynı yönetim anlayışı içinde faaliyetini sürdürmektedir. Kazandığı mutlu müşteri portföyü firmayı daima bir adım önde tutmaktadır. Rekabet içerisinde olunan firmalara öncülük yapmaktadır. Web sitesi üzerinden beğenilen ürünün satın alma ve montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir.

 Mafsallı Tente Nedir?

Mafsal, eklem anlamı taşıyan bir kavramdır. Bu tente çeşidi eklem bölgeleri yardımıyla ileri ve geri açılma hareketliliği gösterir. Sık sık rastlanılan cafe, mağaza ve iş yerlerinde görseli bulunmaktadır. Hayatın içinde alışık olunan mafsallı tenteler Ankara mafsallı tente olarak üretilmektedir. Hem imalat hem satım işlemleri titiz bir şekilde yürütülmektedir.

 Sunduğu Avantajlar Ve Özellikleri

  1. Sunduğu dayanıklılık ve kullanım kolaylığı sayesinden sık sık tercih edilmektedir.
  2. Kibar bir görünüme sahip tenteler eklem bölgeleri sayesinde kalitesini ortaya çıkarmaktadır.
  3. Sunulan kalite sonucu deforme süreli uzundur. Yıllarca kullanıma uygun tentelerdir.
  4. Tenteler belli bir maliyete sahip ürünlerdir. Mafsallı tente bu konuda kendini ayırmaktadır. Diğer tentelere göre daha uygun bütçelerle sahip olunmaktadır. Fiyatları alınan ölçülere göre oluşmaktadır.
  5. Mafsallı tentelerin bakım işlemleri basit ve düşük maliyetlidir.
  6. Sabit olmayan yapıları avantajların bir diğeri olmaktadır. Kış ve yaz ayları için tercihe göre ayarlanması mümkündür.
  7. Mafsallı tentenin bazı çeşitleri bulunmaktadır. Motorlu ve hava koşullarına göre sensör özellikli olanlardır. Bu özellikler aça ve kapama işini kullanıcıya bırakmadan kendisi gerçekleştirir. Uzaktan kumanda özelliği bulunan tenteler ise ayrı bir konfor sunmaktadır.
  8. Her alan için ölçüleri alınarak rahatça uygulanabilir.
  9. Daha çok cafelerde görülmeye alışık olunsa da bahçe ve teras kullanımı da uygulanmaya başlanmıştır. Tercihe göre uygulama alanı genişletilmeye müsait tentelerdir.
05 Eylül 2020
53 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?