Tente Sistemleri
Loft Art Tente sistemleri olarak ev ve iş yerlerinizde tente ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretiyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Ankara Kasetli Tente

Ankara Kasetli Tente

1995 yılında hizmete başlayan bir firmadır. Sunulan hizmetler dürüstlük ve güven duygusu baz alınarak uygulanmaktadır. Kaliteli bir üretim amacı ile sektörde bulunan Lort Art müşteri ile iletişim halindedir. Tüm ürünler web sitesi aracılığı ile incelenebilmektedir. Web sitesi üzerinden ürün hakkında bilgi almak isteniyor ise müşteri hizmetleri daima yanınıza yer almaktadır. Uzman kadro eşliğinde kusursuz olarak tente uygulamaları yapılmaktadır. Ürün yelpaze genişliği birden fazla kitleye hitap etmektedir.

Firma kazandığı deneyim sayesinde daima bayrağı önde taşımaktadır. Ürün imalatı, satışı, montajı ve bakım işlerinde yer almaktadır. Alınan olumlu geri dönüşler firmanın doğru yolda olduğunu göstermektedir.

Kasetli Tente Hakkında

İskelet yapısını kaset sistemi oluşturmaktadır. İstenilen duruma göre kapalı ve açık olarak kullanılabilir. Bu geniş veya dar alan temini konusunda etkilidir. Kasetli tenteler kumaş kullanımı açısından çok avantajlıdır. Kullanım olmayan durumlarda kumaş kasetin içerisine toplanacağı için deforme olmayacaktır. Yağışa maruz kalmış kumaşın kuruma işlemi tamamlanmadan kaset içerisine toplanmaması gerekmektedir. Islak kalan kumaş bu şekilde kullanılması durumunda hasar görecektir. Kasetli tenteler bu özellikleri sebebiyle daha dikkatli kullanım gerektirmektedir.

İstenilen alan için Ankara kasetli tente firması olarak en uygun biçimde yapılacaktır. İstenilen tasarımın özel olarak imalatı gerçekleştirilmektedir.

Kasetli Tente Kullanımı Ve Özellikleri

Kullanım alan sıkça rastlanılan tente türüdür. Genellikle mağaza vitrinlerine uygulandığı görülmektedir. Ürünlerin ilk amacı güneşten korunmak üzerine uygulanmıştır. İlerleyen dönemler için kullanım alanlarında da revizyon olmuştur. Pratik ürünlerdir. Ön cephe için tasarlanan tentelerdir. Uygulandığı alana dekoratif bir hava kazandırmaktadır. Dış görselini arttıran bir üründür. Bu tente uygulaması çin belediye ve ruhsat gerekliliği bulunmamaktadır. Bu yönüyle de kullanım tercihlerini arttırmaktadır.

Kasetli tentelerin tercihinde kapladığı alanın da payı büyüktür. Düzenli bir görünüme sahiptir. Kumaşları özelinde dikkatli kullanımlara ihtiyacı vardır. Firma olarak sağlanan kalite ve hizmet anlayışı daima devam etmektedir. Uygulanacak alan ölçüleri, kumaş bilgisi hakkında iletişim kurulmaktadır. İmalat aşamasında gösterilen titizlik, satış ve sonrası montaj işlemlerinde de profesyonel bir şekilde uygulanmaktadır. Türkiye içi her bölgeye kasetli tente hizmeti götürülmektedir.

05 Eylül 2020
71 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?