Tente Sistemleri
Loft Art Tente sistemleri olarak ev ve iş yerlerinizde tente ihtiyaçlarınıza profesyonel çözüm üretiyoruz.
TÜMÜNÜ GÖR

Ankara Giyotin Cam

Ankara Giyotin Cam

Günümüzde teknolojinin de gelişmesine paralel olarak her şey eskiye oranla daha işlevsel hale gelmiştir. Bu durum her sektörde geçerlidir. İşlevsel kullanım olanakları artık camlar için de geçerli hale gelmiştir. Giyotin cam, bunun en büyük örneklerinden biridir.

 Giyotin Cam Nerelerde Kullanılır?

Giyotin cam günümüzde; evlerde, iş yerlerinde, mağazalarda, kahvelerde ve lokantalarda kullanılan bir cam çeşididir. Bir diğer bir adı ile hareketli küpeşte olan cam sistemidir.

Giyotin cam sisteminde temel prensip camın sabit diğerinin hareketli konumlandırılması ile oluşturulmasıdır. Giyotin cam sisteminde, açılır kapanır bir yapının söz konusu olduğu mekanizma mevcuttur.

Giyotin cam ile bir alan, ister tamamen kapalı, isterseniz de tamamen açık bir ortama çevrilebilmektedir. Giyotin cam sistemlerinde; hareketli cam kısmın tam ya da yarım istenen ölçüde açılıp kapanabilmesi mümkündür. Bu kullanım olanağı büyük avantaj sağlarken, ürünün üç camlı bir şekilde tasarlanması ve yalıtımlı üretim seçenekleri de mevcuttur.

 Ankara Giyotin Cam

https://www.loftarttente.com internet adresinde hizmet veren Ankara giyotin cam firması bir çok giyotin cam sisteminin tasarımını yapmaktadır.

 Giyotin Camın Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Giyotin cam ısı yalıtımı sağlamaktadır. Yazın serin kışın ise daha sıcak bir ortam sağlamaktadır. Giyotin cam ile ortam havalandırma imkanına kavuşur. Giyotin cam sistemlerinin hareket yeteneği sayesinde içerisinin hava alması mümkündür.

Giyotin cam sayesinde ses izolasyonu sağlanmış olur. Giyotin camlarda, %60 oranına kadar ses yalıtım özelliği mevcuttur.

Giyotin cam sayesinde çevredeki manzaradan mahrum kalmazsınız. Giyotin camların dikey formları çerçeve ile manzaranızı kısıtlamaz.

Giyotin cam, özellikle balkonlarda rüzgarın doğrudan eve girişine engel olmaktadır. Giyotin cam sayesinde kış mevsiminde ve rüzgarlı havalarda balkonlarınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ankara giyotin cam kişinin isteğine bağlı olarak otomatik veya manuel sistemde tasarlanıp monte edilebilir. Manuel tercih edenler giyotin camları doğrudan müdahale ederek hareket ettirebilir. Otomatik giyotin cam tercih edenler herhangi bir zahmete girmeden camları hareket ettirebilme konforuna sahip olabilmektedir.

Ankara giyotin cam kaliteli malzeme kullanımına dikkat ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak hedefindedir. Firmanın giyotin cam hizmeti, garanti kapsamında olup ödeme kolaylığı seçenekleri ile siz değerli müşterilerinin hizmetindedir.

05 Eylül 2020
91 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?